O FIRMIE

Jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrybutorem części zamiennych do pojazdów użytkowych produkcji zachodniej. Od 1994 roku zaopatrujemy rynek w części do samochodów ciężarowych, naczep, autobusów oraz maszyn rolniczych, leśnych, drogowych i budowlanych. Konsekwentnie realizując politykę jakości postrzegani jesteśmy na rynku jako specjalista w segmencie części silnikowych.

Rozpoczynając działalność jako jeden z pionierów w branży części do sprzętów produkcji zachodniej postawiliśmy na jakość i fachowość wiążąc się z dostawcami pierwszomontażowymi.

Będąc członkiem Stowarzyszenia Dystrybutorów Części Motoryzacyjnych aktywnie uczestniczymy w tworzeniu rynku motoryzacyjnego. Stawiamy na profesjonalizm i fachowość. Naszym odbiorcom gwarantujemy dostępność wysokiej jakości części zamiennych, dostarczając je w najdalsze zakątki naszego kraju maksymalnie do 24 h. Oferujemy system zamówień on-line, systematyczne szkolenia dla naszych partnerów. Zapewniamy fachową obsługę i doradztwo techniczne ponad trzydziestu handlowców. Realizujemy zamówienia z całej Polski, a dystrybucja towaru odbywa się transportem własnym jak i przez firmy kurierskie: CAT, DPD, OPEK.

BSL TRUCK to zespół świetnych fachowców na których pomoc moga liczyc nasi klienci.

BSL TRUCK to firma, która odpowiada za jakość oferowanych produktów.

BSL TRUCK to szybka i sprawna realizacja zamówień.

 
created by STUDIO FORM
 
  Grupa BSL Truck: www.tloki-ks.pl  |   www.kkkturbo.pl  |   www.bf-truck.eu  |   www.euroricambi.pl